Centrum pro rodinu Rudňáček
Školská 591/2
252 19 Rudná

www.rudnacek.mistecko.cz
 

Centrum pro rodinu Rudňáček

 
 

Úvod

Vítejte v nově otevřené knihovně Centra pro rodinu Rudňáček.

Knihy si můžete vybírat v záložce hlavního menu "Knihy k vypůjčení".
Knihovna je určena všem členům, příznivcům a návštěvníkům Centra pro rodinu Rudňáček. Knihovna nabízí rozsáhlý fond dokumentů především z oblasti psychologie, výchovy a vzdělávání vhodných pro zvídavé rodiče a pedagogické pracovníky. Součástí fondu jsou zajímavé publikace plné nápadů na tvůrčí, pohybové a jiné činnosti s dětmi.

Způsob půjčování
Knihovna CPR Rudňáček poskytuje absenční služby (půjčování mimo knihovnu) na základě elektronické objednávky.
Dokumenty si vybírejte a objednávejte prostřednictvím internetové knihovny CPR Rudňáček na adrese www.rudnacek.mypage.cz. Objednávka vám bude potvrzena pracovníkem knihovny.

Na základě potvrzené objednávky si dokumenty osobně vyzvednete v místě provozovny CPR Rudňáček (Školská 591/2, 252 19 Rudná):
a) v pracovní pondělí od 9.00 – 12.00 hodin,
b) v jiném čase dohodnutém s pracovníkem knihovny.
Po předložení potřebných identifikačních údajů budete zapsáni do výpůjční knihy a obdržíte doklad s vyznačeným termínem vrácení.

Výpůjční lhůta pro půjčování dokumentů mimo knihovnu je 2 týdny (14 dnů).

Jednorázový poplatek za půjčení jednoho dokumentu po dobu 2 týdnů je stanoven na 15,-Kč. Členové centra mají nárok na bezplatné užívání knihovny.

Užívání knihovny není podmíněno členstvím v centru.
Užívání knihovny je podmíněno registrací do systému na stránkách www.rudnacek.mypage.cz a dále registrací k výpůjčce v CPR Rudňáček. Členové centra k registraci k výpůjčce využívají své členské průkazky.
Ostatní uživatelé jsou povinni při registraci k výpůjčce předložit občanský průkaz (CPR Rudňáček do své evidence uvede jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště) a zaplatit jednorázový poplatek za půjčení.

Celé znění knihovního řádu naleznete v záložce hlavního menu "Knihovní řád".
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one